Opcje dodatkowe

W zależności od typu, do każdej konstrukcji są oferowane następujące opcje dodatkowe:

Transport: Wszelkie zamówione konstrukcje dostarczamy pojazdem Iveco Daily (2,35 x 8,2 m). Przy zamówieniu obejmującym trzy lub więcej konstrukcji, korzystamy z samochodu ciężarowego o długości niemal 14 metrów. Domki transportowane są z użyciem palet. Cena transportu obejmuje podróż w dwie strony.

transport2

Montaż: Koszt montażu ustalany jest indywidualnie i zależy od rodzaju konstrukcji. Do każdej zamówionej konstrukcji załączamy instrukcję wraz z rysunkami technicznymi, ułatwiającymi samodzielny montaż. Do zadaszeń typu Gardendreams załączona jest również płyta DVD.

montaż

Malowanie: Po dokonanym montażu konstrukcja może zostać pomalowana przez naszą ekipę na wybrany przez klienta kolor. Niektóre elementy, takie jak spód podłóg, malowane są przed ułożeniem. Często konstrukcje malowane są bezbarwnym lakierem, który zabezpiecza drewno i ładnie podkreśla jego naturalny wygląd. Oferta malowania dotyczy jednorazowego pokrycia farbą ścian z zewnątrz budynku. W sprawie malowania na różne kolory oraz pokrywania ścian wewnątrz konstrukcji zapraszamy do kontaktu. Pełną paletę barw znajdziesz w zakładce: kolory malowania.

malowanie1

Rynny:  Każda z konstrukcji może zostać wyposażona w system rynnowy Bryza PCV (75 mm średnicy).

rynny1

Kolory rynien:

kolory-rynien

Okiennice: Większość konstrukcji drewnianych może zostać wyposażona w okiennice. Okiennice (z wyjątkiem tych na drzwi wejściowe) zamykane są od środka. Okiennice zakrywające drzwi wejściowe można zamykać kłódką zakupioną przez klienta.

okiennice1

Pokrycie dachu: dach może zostać pokryty przez naszą ekipę papą podkładową. Po maksymalnie roku papę należy pokryć  blacho-dachówką lub gontem bitumicznym. W nasze ofercie znajdziesz kont bitumiczny w czterech różnych kolorach. Producent gontu udziela na niego dwudziestoletniej gwarancji.

dach

Wzory blachodachówki:

blachodachowka-wzory

Kolory blachodachówki:

blachodachowka-kolory

Ocieplenie: W naszej ofercie znajdziesz ocieplanie zamawianych konstrukcji. Na pełne ocieplenie składają się: ocieplenie ścian, dachu oraz podłogi (w takim wypadku zalecamy, aby podłoże stanowiła płyta betonowa). Płytę betonową należy pokryć dysperbitem i przykryć papą, co zabezpieczy ją przed wilgocią. Do ocieplania ścian i dachu używamy między innymi: folii wiatroizolacyjnej, folii paraizolacyjnej, wełny mineralnej o grubości 100 mm.

ocieplenie

Inne poszycie dachu w zadaszeniach drewnianych: Za odpowiednią dopłatą, zamiast klasycznego, bezbarwnego poszycia dachu, zamontujemy poszycie dymione lub opalowe.

poszycie

Obróbki blacharskie przyścienne: Najczęściej stosuje się je w zadaszeniach wykonanych z drewna. Zamocowane na całej szerokości, umożliwiają swobodne spływanie deszczu.

obrobka-blacharska

Przęsła płotowe: Służą do zabudowy przestrzeni między filarami i belkami podporowymi. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje przęseł w kilku kolorach. Przęsła wykonano z suszonego drewna sosnowego. Przęsła z prześwitem mają wymiary 1800×1950 mm, a przęsła w całości zabudowane – 1800×1800 mm.

przesla

Rodzaje poszyć dachu: Zadaszenia Gardendreams z poszyciem poliwęglanowym mogą zostać wyposażone w kilka wersji paneli:

  • panele klasyczne, dostępne bez żadnych dopłat,
  • IR Klar o grubości 16 mm i zielonkawym kolorze, blokujące promieniowanie cieplne i przepuszczające światło,
  • IQ Relax o grubości 16 mm, blokujące promieniowanie cieplne i dające mleczne światło
  • GD Extra Klar zapewniające doskonałą przejrzystość.
poszycia

Rodzaj profilu przedniego dla werand Gardendreams: W naszej ofercie oprócz prostego profilu rynien, posiadamy profile półokrągły oraz klasyczny.

profile-rynien

Dodatkowe oświetlenie werand Gardendreams. W naszej ofercie mamy aż cztery rodzaje oświetlenia wnętrza: oświetlenie LED z trzema światłami, LED z sześcioma światła, LED Exclusive oraz oświetlenie halogenowe. Oświetlenie halogenowe posiada w zestawie kabel i transformator. W oświetleniu LED, oprócz kabla i transformatora, znajduje się również pilot do bezprzewodowego sterowania.

oswietlenie-led

Dodatkowe oświetlenie werand Gardendreams. W naszej ofercie mamy aż cztery rodzaje oświetlenia wnętrza: oświetlenie LED z trzema światłami, LED z sześcioma światła, LED Exclusive oraz oświetlenie halogenowe. Oświetlenie halogenowe posiada w zestawie kabel i transformator. W oświetleniu LED, oprócz kabla i transformatora, znajduje się również pilot do bezprzewodowego sterowania.

ogrzewanie

Markizy panelowe dla werand Gardendreams.  Czym są markizy panelowe? To niezależne od siebie markizy wieszane pod każdym z paneli zadaszenia. Ich wielką zaletą jest możliwość oświetlenia bądź zacienienia jedynie części zadaszenia. Tego rodzaju markizy świetnie sprawdzą się w zadaszeniach ze szklanym poszyciem. Markizy dostępne są w czterech  wersjach kolorystycznych.

markizy-panelowe

Markizy całościowe i ekrany dla werand Gadendreams. Doskonale sprawdzą się w sytuacjach, w których pragniemy całkowicie zasłonić jedną z części zadaszenia. Markizy można zamontować równolegle do poszycia, zacieniając zadaszenie. Markizy występują w trzech wersjach kolorystycznych: białym, kremowym i antracytowym. Markizy mogą zostać dodatkowo wyposażone w zdalne sterowanie.

markizy-calosciowe

Podbudowy betonowe: Wszystkie rodzaje naszego zadaszenia mogą zostać wyposażone w zestaw podbudów betonowych: z odpływem i bez odpływu. Odpływ połączony jest z rynną na jednym z filarów.

podbudowy-betonowe

Modyfikacja według własnego projektu: Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem umożliwia nam oferowanie modyfikacji projektów według życzenia klienta. Co możemy dla Ciebie zrobić? Naprawdę wiele: od połączenia kilku konstrukcji w jedną, po zaproponowanie własnych dogodnych rozwiązań.

Zastanawiasz się nad podłożem pod domki drewniane i inne konstrukcje. Więcej dowiesz się od Zastanawiasz się nad przygotowaniem podłoża pod domki drewniane i inne konstrukcje? Więcej dowiesz się od nas. Zapraszamy do kontaktu.

Ceny usług: ceny różnią się w zależności od rodzaju i rozmiaru konstrukcji. W cenie każdej usług zawarty jest koszt materiału oraz robocizny. W celu wyceny konkretnej usługi zapraszamy do kontaktu.